logo
Thuis
Producten
video's
Over ons
Fabriekstocht
Kwaliteitscontrole
Neem contact met ons op
Vraag een offerte aan
Nieuws
Bedrijfsnieuws
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd
Thuis Productende productiemateriaal van het natriumsilicaat

De lage Glasmachine van het Moduluswater, de Installatie10t /dag Capaciteit van het Natriumsilicaat

CHINA Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd certificaten
CHINA Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd certificaten
De ontwikkeling van ondernemingen is de verantwoordelijkheid van iedereen. Gewillig aan in het Nieuwjaar, op een nieuw uitgangspunt, stap op een nieuwe reis wordt gebaseerd die, creeer nieuwe briljant!

—— Unilever

Ik wens uw bedrijfschaal omhoog, bedrijfsontwikkeling en bloeiende zaken. Ik wens de toekomst wij kunnen samenwerken de oorzaak oprecht en gezamenlijk tot stand brengen!

—— P&G

Ik ben online Chatten Nu

De lage Glasmachine van het Moduluswater, de Installatie10t /dag Capaciteit van het Natriumsilicaat

Low Modulus Water Glass Making Machine , Sodium Silicate Plant 10T / Day Capacity
Low Modulus Water Glass Making Machine , Sodium Silicate Plant 10T / Day Capacity Low Modulus Water Glass Making Machine , Sodium Silicate Plant 10T / Day Capacity

Grote Afbeelding :  De lage Glasmachine van het Moduluswater, de Installatie10t /dag Capaciteit van het Natriumsilicaat

Productdetails:
Plaats van herkomst: Zhejiang, China
Merknaam: Meibao
Certificering: ISO9001
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: Standaardverpakking of als klantenvereisten
Levertijd: 100 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 10 reeksen/jaar
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Lage het Silicaatinstallatie van het Modulusnatrium Toepassing: Chemisch, ceramisch, tegel, document, enz.
funcation: Reactieketel Capaciteit: 10 ton /dag
Materiaal: SS 304/316L Merk: Meibao
Garantie: 1 jaar
Markeren:

de installatiemachines van het natriumsilicaat

,

de productie-installatie van het natriumsilicaat

,

10T / Het Silicaatinstallatie van het dagnatrium

De Glasmachine van het nat procédéwater/Lage het Silicaatinstallatie van het Modulusnatrium

 

 

Vloeibare SodiumSilicate-Installatiebeschrijving

De natte productie van natriumsilicaat is een productiemethode van reactie van vloeibaar bijtende soda en kwartszand bij op hoge temperatuur en druk om het natriumsilicaat te krijgen. Deze wijze van productie heeft als volgt belangrijke voordelen: De investering is laag; Het proces is eenvoudig en gemakkelijk te werken; Milieubescherming en economie, geen productie van het afvalgas etc. Wij kunnen de producten van het natriumsilicaat met modulus onder 2,5 produceren. Wij kunnen overleg, ontwerp, levering, installatie, het zuiveren de opleidende en andere verstrekken diensten van volledige reeksen van het silicaatproductielijn van het nat procédénatrium met meer dan 5000 ton/jaar volgens de klantenvraag.

 

De attributen van het de Productiemateriaal van het natriumsilicaat

 

Productnaam De Glasmachine van het nat procédéwater/Lage het Silicaatinstallatie van het Modulusnatrium
Proces Natte Methode
Min. Capaciteit >10 ton/dag
Gebruik Silicaat van het opbrengs het vloeibare natrium
Garantie 12 maanden
Partijtijd 8 uren
Intallation Ingenieur Guide

 

De lage Glasmachine van het Moduluswater, de Installatie10t /dag Capaciteit van het Natriumsilicaat 0

Contactgegevens
Zhejiang Meibao Industrial Technology Co.,Ltd

Contactpersoon: Helen Zhong

Tel.: 0086571-86787432 / 0086571-85185926

Fax: 86-571-8530-1731

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)